Blokowanie Polowania-Odblokujmy blokujących

Myślistwo

 

roe-deer-1482717_640Kiedy w przyrodzie, na świat przychodzi młode, matka tuli go, oblizuje, opiekuje się nim, broni przekazując tym samym całą swoją miłość.

Podobnie z ludźmi, otuleni matczynymi ramionami czujemy się bezpieczni i kochani. Nawiązując, do wyżej wymienionych uczuć, akcja przytulania martwych zwierząt podczas blokowania polowania, pokazuje że w końcu zrozumieliście, że nie wiecie, czego tak naprawdę chcecie oraz czego brakuje Wam najbardziej. Z czym to jest związane?Zapewne jak piszecie z ,,Zimnym, bez przytulania myśliwskim wychowaniu dzieci we krwi i przymusowym dziedziczeniu tradycji łowieckiej”.

Taka akcja to przykład zwrócenia na siebie uwagi, to błaganie o miłość, o przytulenie. Człowiek bez miłości usycha, myśliwi cieszą się z faktu iż mogli pomóc w odnalezieniu utraconych uczuć.
W internecie roi się od krytycznych postów pozbawionych racjonalnych dowód, jakie dotyczyłyby bestialstwa prawdziwych myśliwych. Na co dzień, mamy bowiem do czynienia z bezkompromisową propagandą.
Na łamach przeróżnych stron, czytamy o skazywaniu przez myśliwym swoich psów na pewną śmierć, czerpania dzikiej satysfakcji ze śmierci bezbronnych zwierząt, czy ogólnej znieczulicy pasjonatów.
Sęk w tym, że stawiane zarzuty, nie pokrywają się z wykonywaniem przez nich ogromnej pracy, o których nie pomyślałoby większość obrońców zwierząt.
organizer-bag-1759034_640

W internecie zwraca się uwagę na dramatyczne przypadki, w których ucierpiały zwierzęta. Tym czasem, o inne równie drastyczne przykłady nie musimy długo się ubiegać – w każdej sytuacji, może zajść podobna tragedia – zgodnie z odwiecznym prawem natury, słabsze jednostki giną, dając pożywienie lub miejsce innym, młodszym, czy silniejszym.
Zależność ta, panuje odwiecznie w świecie zwierząt. Oczywiście myśliwi, są odpowiedzialni za swoich czworonożnych podopiecznych.
Ci sami ludzie, zaciekle broniący swoich ideałów, nie przebierają w środkach, gdy w grę wchodzą piękne skórzane przedmioty. Skąd tak gwałtowna zmiana zdania? Dlaczego przeciwnicy myślistwa, decydują się na skórzane portfele, torebki, buty, a nawet płaszcze?Dlaczego na samochodzie naklejka stop myśliwym a w srodku tapicerka skórzana?

 

rocky-mountains-1108624_640Myślistwo, było jest i będzie wyjątkową tradycją, która od wielu lat, przechodzi z dziada pradziada na coraz to dalsze pokolenia. Nie pozbawiajcie jej prawdziwych pasjonatów, którzy dla dobra zwierząt gotowi są poświęcić całe swoje życie i przestrzegają znanych w środowisku praw.
Nikt inny, jak właśnie myśliwi, stoją na straży przyrody.
Odstrzał jest ścisłe sprecyzowany, co wpływa na pozytywna równowagę środowiska. Żaden prawdziwy myśliwy, nie jest psychopatą, który kieruję się adrenaliną, który pożąda śmierci bezbronnych istot. Cała istota łowiectwa polega wyłącznie na zrozumieniu jego prawdziwego celu a nie poddawaniu krytyce aktu ,,zabijania” od którego myśliwy nie jest wstanie uciec w tak niedorzecznej nagonce.

Horrendum czyli to co budzi oburzenie i odrazę w odniesieniu do łowiectwa przyczyniło się do tego, że niektóre osoby w marny sposób w końcu zostali dostrzeżeni.Ceną swojej sławy spychają myśliwych w ,,błoto na dno piekła”.

PSYCHOLOG RADZI -PRZYTULMY ICH!!!!!!!! -Heca na czternaście fajerek!!!!!!!!

Poprzedni wpis

«

Następny wpis

»