Borelioza-Lekarz medycyny Małgorzata Kaczor-Felska.

Borelioza
doctor

foto: Małgorzata Kaczor-Felska

Lekarz medycyny Małgorzata Kaczor-Felska – niezwykła profesjonalistka, człowiek pasji na dzikiej stronie z nadzwyczajną wiedzą.

Kobieta, której nie opisują nawet najbardziej wyszukane przymiotniki i nietuzinkowe określenia! Znakomity strateg, lekarka będąca zawsze o krok dalej od podstępnych krętek borreli, podejmująca nierówną walkę z boreliozą & spółką.

Lek. med. Małgorzata Kaczor-Felska, w 1995 roku ukończyła studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest specjalistą chorób wewnętrznych, posiada licencję specjalisty chorób wewnętrznych w Norwegii, od kilku lat zainteresowana tematem boreliozy, zagłębia się w leczenie jej oraz innych chorób od-kleszczowych według metody ILADS. Pani Małgorzata, zajmuje się również diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych oraz metabolicznych, spowodowanych przewlekłą boreliozą. Pozostałe schorzenia internistyczne również nie pozostają dla niej tajemnicą.

Nie sposób znaleźć drugiego takiego medyka, o tak ogromnym poświęceniu i zaangażowaniu w życie

kleszcz

pacjentów i pozwolenia im na osiągnięcie upragnionego komfortu psychicznego, co stawią ją na niepodważalnym, pierwszym miejscu wśród listy kilkudziesięciu znanych mi lekarzy leczących Boreliozę. Pani Kaczor-Felska nie ma sobie równych, jest bezkonkurencyjnym specjalistą, który nieprędko doczeka się równie wszechstronnego i odważnego następcy.

 

Współpraca z Panią Małgorzatą to gwarancja porad telefonicznych, okresowych wizyt, a przede wszystkim wsparcia na każdym etapie kuracji.
Pamiętajmy, że nieleczona boreliozą nie tylko paraliżuje nasz standardowy plan każdego dnia, ale przede wszystkim, prędzej czy później stawia nas oko w oko ze śmiercią.

Przez dłuższy czas leczyłem się nieskutecznie. Jednak od czasu wstąpienia w elitarne grono szczęśliwców – pacjentów Pani Doktor, mój stan znacznie się poprawia. Nie marnujmy zatem zdrowia i czasu na niesprawdzone metody oraz lekarzy, którymi kieruje chęć dużego zarobku, a nie życie drugiego człowieka. Tel 888 915749

Poprzedni wpis

«

Następny wpis

»